Про наш сервіс офісного масажу

Shulga Massage

Shulga Massage — це компанія, яка допомагає вирішити проблеми «сидячої» роботи. Нашим основним завданням є відновлення здоров’я офісних працівників і впровадження тренду здорового відпочинку на противагу кавовим перервам, відеоіграм, перекурам.

Проаналізувавши симптоми, на які найчастіше скаржаться офісні працівники, ми створили особливу масажну методику. Вона поєднує елементи новітніх технік із світу масажу для попередження та зменшення головного болю, дискомфорту в спині, руках і комірцевій зоні.

Грамотно і професійно підібрані прийоми стануть профілактикою сколіозу , остехондрозу, кіфозу, лордозу, тунельного синдрому та інших професійних захворювань.

З Shulga Massage ви не просто позбавитеся болів і проблем в спині чи шиї, але й відпочинете в атмосфері спокою, відновивши гармонію свого світу!

Наші працівники

Зоряна Шульга
Зоряна Шульга
Христина Семенків
Христина Семенків
Ольга Мантошко
Ольга Мантошко
Ольга Харчук
Ольга Харчук
Роксолана Головата
Роксолана Головата
Наталя Тиркус
Наталя Тиркус
Ольга Шевель
Ольга Шевель
Тамара Волошенко
Тамара Волошенко
Роксолана Чернецька
Роксолана Чернецька
Мар`яна Підоборіжна
Мар`яна Підоборіжна

Ваша компанія може мати власного масажиста в офісі без витрат на обладнання кабінету. Наші співробітники мають медичну освіту та щотижнево проходять перевірку і підвищення кваліфікації.

Вам не доведеться ні про що турбуватися. Наш спеціаліст привезе все необхідне з собою: портативне масажне крісло, засоби дезінфекції, одноразові чохли під голову та музику для релаксу.

Ще одна перевага Shulga Massage — цей масаж виконується зверху по одягу для запобігання дискомфорту чи інших незручностей при роздяганні (які виникають при традиційному масажі).

Тому портативне масажне крісло просто ідеальне для офісу!