Для страхових

image

Shulga Massage — це ліцензований медичний заклад

З 2018-го року ми працюємо зі страховими компаніями. Тобто клієнти, які забезпечують своїх працівників медичним страхуванням, не оплачують послуг Shulga Massage, оскільки ці витрати покриває їхня страхова.

Усі наші масажисти мають медичну освіту. Масаж, який ми виконуємо, є лікувально-профілактичним. Спеціалісти Shulga Massage працюють з чотирма зонами (головою, шийно-комірцевою зоною, спиною та верхніми кінцівками), тому наш масаж ефективно вирішує та попереджає проблеми, зумовлені тривалою роботою сидячи.

Для вдосконалення масажної методики спеціалісти Shulga щомісячно проходять навчання нових технік та періодично складають тести з медицини.

Сеанси Shulga Massage покликані підвищувати працездатність клієнтів через розслаблення організму спеціальними масажними прийомами.

Умови співпраці

Оплачуєте страхування своїх співробітників? Не платіть за здоров’я двічі: включіть масаж у свій страховий пакет! Познайомте нас зі своїм страховим консультантом, і ми самостійно узгодимо всі деталі та владнаємо паперові справи. Телефонуйте!